W każdym działaniu najważniejszy jest pierwszy krok – często to od niego
zależy, jak potoczy się nasza kariera zawodowa. Dlatego będąc na tym etapie
warto zaufać specjalistom, którzy zadbają o to, byś od początku szedł
w dobrym kierunku.

Zapewniamy najlepsze opcje zatrudnienia w Europie Środkowej i Zachodniej, niezależnie od branży i poziomu wykształcenia. Aplikuj o pracę już dziś!

5 żelaznych zasad One2H

1. Służymy pomocą od samego początku

Ułatwiamy pozyskanie niezbędnej dokumentacji w docelowym kraju Europy  Środkowej i Zachodniej, którą przesyłamy do kandydata, dzięki czemu może on skutecznie ubiegać się o wizę pracowniczą.

2. Jesteśmy rzetelni

Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania i wywiązujemy się ze swoich obietnic. Jeśli pracodawca nie dopełnił swoich obowiązków (ustalona wcześniej wysokość pensji, wymogi BHP, warunki noclegowe, etc.) dołożymy wszelkich starań aby  znaleźć zatrudnionemu inne satysfakcjonujące go miejsce pracy.

3. Gwarantujemy opiekę od samego początku

Pomagamy w przyjeździe do docelowego kraju, załatwiamy na miejscu wszystkie potrzebne formalności i upewniamy się, by pracodawca zapewnił najwyższej jakości warunki pracy.

4. Umożliwiamy najlepszy wybór

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu we współpracy B2B oraz sektorem HR utrzymujemy relacje tylko z rzetelnymi, godnymi zaufania przedsiębiorcami na terenie Polski i Unii Europejskiej.

5. Zawsze jesteśmy otwarci na pomoc

One2H to więcej niż specjaliści w pośrednictwie pracy – w momencie przyjazdu do nowego kraju służymy pomocą i dobrą radą. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i pozostajemy otwarci na kontakt nawet po zakończonej współpracy.

Jak działamy

 1. Skontaktuj się z nami

  Wyślij CV i napisz, jak możemy Ci pomóc.

 2. Dokładamy wszelkich starań, by znaleźć dla CIebei najlepszą ofertę pracy

  Oferta dopasowana do Twojego wykształcenia i kwalifikacji. Wysyłamy zaproszenie. Przed wyjazdem do pracy za granicę pracownik musi zgromadzić odpowiednie dokumenty na terenie swojego kraju.

 3. Przybycie do docelowego kraju

  Służymy pomocą w organizacji transportu, by ułatwić pierwsze chwile pobytu w nowym miejscu.

 4. Aranżujemy spotkanie z pracodawcą

  Pracownik zapoznaje się miejscem pracy i zakwaterowania.