Z nami znajdziesz doskonałe połączenie

Decyzje, które podejmują nasi klienci i współpracownicy na rynku pracy, są niezwykle istotne. Dla pracownika oznaczają bardzo ważny, a często ten najważniejszy krok w karierze zawodowej. Dla pracodawcy wiążą się z rozwojem firmy, w którym znaczącą rolę odgrywa odpowiedzialny i wykwalifikowany personel. Rozumiemy to – w biznesie działamy od wielu lat. W oparciu o swoje bogate doświadczenie znajdziemy dla Ciebie doskonałe połączenie.

24 lat doświadczenia
w biznesie

12 partnerskich firm
i instytucji w Europie Wschodniej

4 specjalistów
którym możesz zaufać

Łukasz Dobiczek

Magister politologii (specjalizacja europeistyka) i Business English.

12 lat prowadzenia własnej firmy doradczo-szkoleniowej.

Od kilkunastu lat specjalizuje się w skutecznym pozyskiwaniu środków unijnych zarówno na projekty inwestycyjne, jak i szkoleniowe. Doświadczenie biznesowe zdobywał jako koordynator i kierownik kilkunastu własny projektów doradczo-szkoleniowych adresowanych do pracowników firm i instytucji, osób bezrobotnych i zagrożonych bezrobociem, jak również osób młodych wchodzących na rynek pracy.

Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci, maratończyk i biegacz górski, pasjonat fitnessu i zdrowego stylu życia oraz motorsportu.

Michał Sobczyk

Wykształcenie wyższe
8 lat pracy w krajach Europy Zachodniej, 3 lata doświadczenia w prowadzeniu europejskiego oddziału firmy przemysłowej z Azji.

Wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym biznesie pozwoliło mu nabyć kompetencje w zakresie rekrutacji pracowników, zarządzania zespołami, sprzedaży oraz nawiązywania relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami. Dzięki tym umiejętnościom potrafi rozwiązywać problemy przedsiębiorców w zakresie zatrudnienia i oferować im najlepsze dostępne opcje.

Prywatnie pasjonat podróży i sportu – zwłaszcza koszykówki i siatkówki.

Chcesz wiedzieć więcej?
Chętnie porazmawiamy - skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy